Варто подбати про дрібні купюри і монети для чайових або для покупок товарів на ринку. Завбачливим буде відкласти гроші на зворотній квиток при форс-мажорних обставинах.

Безготівковий розрахунок популярний не скрізь. Тому вирушаючи в подорож, варто провести власний моніторинг того, як справи йдуть з безготівковим розрахунком і з розрахунковими терміналами.

Що брати з собою за кордон: карту або готівку?

Яку валюту брати з собою?

 1. Варто дізнатися, яка валюта в побуті у того чи іншого держави.
 2. Дізнайтеся чи можна її купити за гривні в українських банках і за яким курсом.
 3. Якщо так, то знайдіть онлайн конвертер валют і дізнайтеся за яким курсом в тій країні, куди Ви прямуєте обмінюють долари або євро. Порахуйте де вигідніше буде отримати місцеву валюту: в Україні за гривні або за кордоном за долари або євро.
 4. Якщо вигідніше другий варіант, то беріть з собою іноземну валюту, щоб конвертувати на місці в потрібну Вам валюту.

Як вигідно розраховуватися карткою?

Коли продавець в магазині проводить Вашу банківську карту через термінал, відбувається складний процес. По-перше, відправляється запит в банк торгового об'єкта в місцевій валюті, банк - в платіжну систему картки. По-друге, проходить банківський платіж. Варто подбати про те, щоб при оплаті картою товарів або послуг не відбувалася подвійна конвертація. Наприклад, з гривні в долари/євро і потім в місцеву валюту. Щоб не платити комісію двічі, варто взяти з собою карту в доларах США або в євро.

Як вигідно знімати гроші?

Щоб уникнути грабіжницьких комісій за зняття готівки, варто звернути увагу на відсоток за зняття готівки безпосередньо в банкоматі.

Як вигідно знімати гроші?

Як захистити готівку за кордоном?

 1. Не зберігайте всі гроші в одному місці,
 2. Слідкуйте за своїм гаманцем,
 3. Не демонструйте своє фінансове благополуччя,
 4. Використовуйте сейф в номері, з собою беріть невелику суму грошей.
 5. Як захистити банківські карти за кордоном?
 6. Попередьте свій банк про поїздку за кордон,
 7. Запишіть контактний номер банку і візьміть з собою,
 8. Заведіть окрему карту для подорожей,
 9. Знімайте гроші тільки в перевірених банкоматах: в аеропортах, банках, торгових центрах,
 10. Встановіть ліміти на зняття грошових коштів і на оплати в Інтернеті.

Що робити, якщо Ви залишилися без грошей за кордоном?

Використовуйте запасну банківську карту при форс-мажорних ситуаціях. Ви можете звернутися за допомогою до родичів і друзів за допомогою. Вони зможуть Вам перерахувати гроші на карту. Якщо банківської карти немає, то доведеться скористатися грошовим переказом.

Також на банківську карту можна отримати грошові кошти від мікрофінансової компанії «Гроші Всім» всього за 15 хвилин. Ви можете отримати до 15000 гривень на свою банківську карту. Для оформлення заявки від Вас знадобитися паспорт і ідентифікаційний код. Тому перед відправленням в подорож, подбайте, щоб з Вами були всі необхідні документи.

Користуватися кредитними грошима Ви зможете від 1 до 29 днів з можливістю пролонгації кредитного договору. Продовжуючи договір з «Гроші Всім», Ви зможете користуватися грошима ще 10 днів.

Пролонгація підключається в Особистому кабінеті на сайті «Гроші Всім». Погасити такий вид позики можна 4 способами. Два з них - онлайн і два з них - оффлайн. Ви можете погасити борг через платіжні термінали самообслуговування, через каси українських банків, через Інтернет банкінг і в особистому кабінеті на сайті groshivsim.com.